Stylizacja brwi i rzęs – Salon kosmetyczny Mania

LIFTING RZĘS

Przeznaczony dla kobiet, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką oraz tych, które chcą wzmocnić i odżywić swoje rzęsy.
Zabieg, dzięki któremu można uzyskać naturalnie piękne spojrzenie bez konieczności aplikacji sztucznych rzęs. Dzięki zabiegowi LASH FILLER uzyskujemy średnio 24% objętości rzęs więcej. Rzęsy zatem stają się podkręcone, odżywione, błyszczące, zdrowe i jedwabiście miękkie w dotyku. Spojrzenie staje się podkreślone i bardziej intensywne, bez potrzeby użycia dodatkowych produktów. Idealny zabieg dla osób, które cenią sobie naturalny wygląd oraz alternatywa dla Pań, które z różnych przyczyn nie mogą wykonywać zabiegu przedłużania rzęs. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt jest widoczny przez 5 do 8 tygodni po zabiegu.

HENNA

Brwi podkreślają urodę oczu i ich naturalną oprawę, dodają spojrzeniu głębi, a twarzy charakteru. Jest tylko jeden warunek – muszą być dobrze wystylizowane!
Regulacja brwi sprawia, że twarz nabiera nowego wyglądu. Eleganckie, odpowiednio wymodelowane brwi nadają kobiecie charakteru, podkreślają naturalny kontur twarzy i doskonale współgrają z codziennym makijażem.
Ciągłe malowanie brwi i rzęs może być uciążliwe, więc jeżeli chcesz żeby Twoje brwi były wyraźniejsze, uprawiasz sport lub korzystasz z basenu, warto zafarbować brwi i rzęsy henną. Odcień dobierany jest indywidualnie do klientki- wyraźne lub delikatne- decydujesz Ty. Raz spróbujesz a gwarantuje zadowolenie i uzależnienie od tego zabiegu :)
Trwałość zabiegu jest indywidualna i zależy od typu skóry oraz pielęgnacji, stosowanej na brwiach, bezpośrednio po zabiegu. By brwi zachowały świeży, estetyczny wygląd usługę należy powtarzać raz na miesiąc.

LAMINACJA BRWI

Za pomocą specjalnych preparatów utrwalamy kierunek włosków na brwiach. Zabieg jest przeznaczony dla osób, które podążają za modą bądź dla osób, które chcą ułożyć „nieposłuszny” wzrost naturalnych brwi.

BROW HENNA

Pudrowa henna BH zapewnia trwały i piękny efekt wypełnionych brwi. Według opinii klientów jest uznawana za jedną z najlepszych na rynku. Ze względu na naturalne substancje zawarte w hennie do brwi BH dbam również o uszkodzone i słabe włoski, wzmacniając je coraz bardziej z każdym zabiegiem. Dzięki hennie stworzę piękny, naturalny kształt brwi, aby uzyskać bardziej wyrazisty i atrakcyjny wygląd.