Stylizacja brwi i rzęs – Salon kosmetyczny Mania

LIFTING RZĘS

Przeznaczony dla kobiet, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką oraz tych, które chcą wzmocnić i odżywić swoje rzęsy.
Zabieg, dzięki któremu można uzyskać naturalnie piękne spojrzenie bez konieczności aplikacji sztucznych rzęs. Dzięki zabiegowi LASH FILLER włoskiej firmy InLei uzyskujemy średnio 24% objętości rzęs więcej. Rzęsy zatem stają się podkręcone, odżywione, błyszczące, zdrowe i jedwabiście miękkie w dotyku. Spojrzenie staje się podkreślone i bardziej intensywne, bez potrzeby użycia dodatkowych produktów. Idealny zabieg dla osób, które cenią sobie naturalny wygląd oraz alternatywa dla Pań, które z różnych przyczyn nie mogą wykonywać zabiegu przedłużania rzęs. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt jest widoczny przez 5 do 8 tygodni po zabiegu.

STYLIZACJA BRWI FARBKĄ

Brwi podkreślają urodę oczu i ich naturalną oprawę, dodają spojrzeniu głębi, a twarzy charakteru. Jest tylko jeden warunek – muszą być dobrze wystylizowane!
Regulacja brwi sprawia, że twarz nabiera nowego wyglądu. Odpowiednio wymodelowane nadają kobiecie charakteru, podkreślają naturalny kontur twarzy i doskonale współgrają z codziennym makijażem.
Ciągłe malowanie brwi i rzęs może być uciążliwe, więc jeżeli chcesz żeby Twoje brwi były wyraźniejsze, uprawiasz sport lub korzystasz z basenu, warto zafarbować brwi i rzęsy henną (farbką). Odcień dobierany jest indywidualnie do klientki- wyraźne lub delikatne- decydujesz Ty. Raz spróbujesz a gwarantuje zadowolenie i uzależnienie od tego zabiegu :)
Trwałość zabiegu jest indywidualna i zależy od typu skóry oraz pielęgnacji, stosowanej na brwiach.

BROW HENNA

Pudrowa henna roślinna Brow Henna, to produkt rosyjski, który zapewnia trwalszy efekt podkreślonych brwi niż standardowa farbka. Ze względu na naturalne substancje zawarte w hennie zabieg dba również o uszkodzone i słabe włoski, wzmacniając je coraz bardziej z każdym zabiegiem. Jest to zabieg, dla kobiet lubiących mocno podkreślony brwi. Efekt na skórze utrzymuje się około 1,5 tygodnia, a na włoskach dużo dłużej- wszystko zależy od rodzaju skóry i grubości włosa.