Voucher – Salon kosmetyczny Mania

Pragniesz podarować komuś wyjątkowy prezent?


Moja propozycja to nietuzinkowy prezent, który możesz podarować na niemal każdą okazję.
W ofercie salonu są do nabycia dwa rodzaje voucherów:
-na wybrane zabiegi
-wartościowy na określoną kwotę, który może być wykorzystany na wszystkie zabiegi świadczone przez salon


Termin ważności - 3 miesiące od daty wystawienia


Płatność tylko gotówką


Proszę o zapoznanie się z regulaminem poniżejREGULAMIN


1. Zaproszenia Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w SALONIE KOSMETYCZNYM MANIA zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Zaproszenia. Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej na stronie internetowej www.kosmetykamania.pl

2. Zaproszenie jest ważne 3 miesięce.

3. Zaproszenie można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

4. Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod nr tel. 693 879 598, przez Booksy lub osobiście.

5.Odwołanie umówionej wizyty musi nastąpić na 24 h przed jej terminem. W PRZECIWNYM WYPADKU ZAPROSZENIE ZOSTAJE UZNANE ZA ZREALIZOWANE, I ZOSTAJE AUTOMATYCZNIE ANULOWANE.

6. Zaproszenie należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.

7. Zaproszenie nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Zaproszenia, które jest na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.

8. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Zaproszenia, jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Zaproszenia.

9.Zaproszenia imienne mogą być przeniesione na inną osobę.

10.Zaproszenia na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi z oferty salonu MANIA o tej samej kwocie.

11.Integralną częścią Zaproszeń Upominkowych jest niniejszy Regulamin. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.