o salonie – Salon kosmetyczny Mania

O salonieWszystko zaczęło się w 2014 roku... Stworzyłam salon kosmetyczny do jakiego sama chciałabym chodzić. Marzyłam o miejscu, gdzie będzie można poplotkować, pośmiać się, gdzie każda Klientka, będzie się czuła swobodnie, a przy tym dostanie usługi najwyższej jakości. Oferuję szereg zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających. Jedną z głównych marek kosmetyków profesjonalnych, na których pracuję jest Purlés, Natinuel i Bandi. Zapewniają szybkie i widoczne efekty, dając alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medestetycznych.
Priorytetem zawsze jest jakość, bezpieczeństwo i skuteczność łączona z przyjemnością.

Kamila Wojewodzic

Uwielbiam swoją pracę, jest ona nie tylko moją pasją, ale i sposobem na życie. Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz magistrem wychowania fizycznego krakowskiej AWF ze specjalizacją odnowy biologicznej. Choć sport zawsze był i będzie mi bliski, od wielu lat czułam, że moją drogą jest zawód w branży beauty. Już podczas studiów spełniły się moje zawodowe marzenia i rozpoczęłam przygodę z kosmetologią i masażem…

Kocham to co robię i traktuję swoją pracę, jako wyzwanie, a w każdy wykonywany zabieg wkładam serce i cząstkę siebie. Uwielbiam moment pojawienia się uśmiechu na twarzy, tuż po zabiegu. Chcę sprawić, aby każdy poczuł się lepiej „w swojej skórze”, albo pozbył się kompleksów związanych ze swoim wyglądem. Nie da się ukryć, że w swej pracy daję z siebie bardzo dużo, jednak niemal tyle samo otrzymuję w zamian… Spotkania z Wami są dla mnie zawsze bardzo ekscytujące – ciekawe rozmowy, wymiana doświadczeń, opowieści o rodzinie, to dla każdej z nas mocno „terapeutyczne” doświadczenie! Najbardziej jednak cieszę się, kiedy nasze spotkania stają się częstsze, bo powroty zadowolonych klientów, to dla mnie zawsze największa nagroda i satysfakcja, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju.