Stylizacja brwi i rzęs – Salon kosmetyczny Mania

LIFTING RZĘS

Zabieg, dzięki któremu można uzyskać naturalnie piękne spojrzenie bez konieczności aplikacji sztucznych rzęs. Dzięki zabiegowi LASH FILLER włoskiej firmy InLei uzyskujemy średnio 24% objętości rzęs więcej. Rzęsy zatem stają się podkręcone, odżywione, błyszczące, zdrowe i jedwabiście miękkie w dotyku. Spojrzenie staje się podkreślone i bardziej intensywne, bez potrzeby użycia dodatkowych produktów. Idealny zabieg dla osób, które cenią sobie naturalny wygląd oraz alternatywa dla Pań, które z różnych przyczyn nie mogą wykonywać zabiegu przedłużania rzęs. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt jest widoczny przez 5 do 8 tygodni po zabiegu. Lifting rzęs można wykonywać w ciąży.


LIFTING RZĘS
• uniesione
• podkręcone
• optycznie wydłużone
• odżywione i pogrubione
• zatrzymuje kolor henny na dłużej
 

LAMINACJA BRWI

LAMINACJA to zabieg dla niesfornych brwi, który potrafi całkowicie odmienić ich wygląd. Po zabiegu laminowania, brwi stają się elastyczne i miękkie, dzięki czemu będzie je można ułożyć w odpowiednim kierunku. Do tego brwi stają się szersze i wizualnie wyglądają na gęstsze. Nie jest to zabieg dla każdego- jeśli masz zamało włosków, wówczas zrobimy hennę pudrową. Zabieg można uzupełnić o koloryzację, w zależności od Twoich preferencji. Polecamy go zarówno Paniom, jak i Panom.


LAMINACJA BRWI
• nadaje nowy kształt
• ujarzmia niesforne włoski
• zmiękcza włoski
• zagęszcza wizualnie łuk brwiowy
• zatrzymuje kolor henny na dłużej
 

STYLIZACJA BRWI FARBKĄ (henna)

Brwi to najważniejszy element Twojej twarzy. Brwi podkreślają urodę oczu i ich naturalną oprawę, dodają spojrzeniu głębi, a twarzy charakteru. Jest tylko jeden warunek – muszą być dobrze wystylizowane!
W naszym salonie wykonujemy najwyższej jakości, profesjonalne zabiegi na brwi. Taka stylizacja brwi polega na odpowiednim wymodelowaniu brwi, tak by pasowały do kształtu twarzy. Stosujemy również farbki, które nawilżają włoski, a ich kolor jest dobierany specjalnie do karnacji i preferencji klientki. Nieodłącznym elementem jest regulacja brwi. Trwałość zabiegu jest indywidualna i zależy od typu skóry oraz pielęgnacji stosowanej na brwiach.

 

HENNA PUDROWA

Uzyskany kolor jest bardziej nasycony i trwalszy, niż w przypadku stylizacji farbką. Efekt dłużej jest widoczny na skórze i bardziej intensywny. Zabieg polega na wymodelowaniu brwi tak, aby idealnie pasowały do kształtu twarzy oraz na umiejętnym dobraniu koloru henny do włosów, cery i karnacji. Dzięki hennie pudrowej możemy przykryć nieudany makijaż permanentny lub ubytki po nieudanej regulacji.